9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
IZK sēde
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Pedagogiem
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Projekta "Palēciens" noslēguma pasākumsMoljērs. Mēģinājums
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Jauno līderu klubs
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Skautu un gaidu nodarbībaRIMC apmācības
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Dejo dančus!
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Jauno līderu klubs
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Skautu un gaidu nodarbībaRIMC apmācībasIZK pārvēlēšanas
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Skautu un gaidu nodarbībaRIMC apmācības
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
"Atspēriena punkts"EMOCIONĀLAIS INTELEKTS Inovāciju konference
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Jauniešu iniciatīvu konkursa prezentācijas
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Skautu un gaidu nodarbībaRIMC apmācības
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
"Atrodi līderi sevī""Atrodi līderi sevī"
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
"ko es varu - to es daru @RIGA""ko es varu - to es daru @RIGA""ko es varu - to es daru @RIGA"
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Līdzdalības metodes pedagogiemLīdzdalības metodes pedagogiemLīdzdalības metodes pedagogiem
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Finanšu ABC nodarbību diena
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Apmācības jaunatnes darbiniekiem
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Apmācības jaunatnes darbiniekiem
Apaļā galda telpa
Gudrību krātuve
Jauniešu birojs
Omulīgā telpa
Zāle